نسخه یک سند تعرفه سال 1401 منتشر شد

نسخه یک سند تعرفه سال 1401 منتشر شد | افزایش 47 درصدی نرخ خدمات نسبت سال گذشته

نسخه یک سند تعرفه نرخ پایه خدمات فنی-تخصصی انفورماتیک منتشر شد.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران، نسخه یک سند تعرفه سال 1401 توسط سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور منتشر شد.

سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور در راستای اجرای وظایف محوله قانونی خود مطابق سال‌های گذشته، نسخه یک سند تعرفه را با موضوع «تعیین مبانی قیمت‌گذاری خدمات حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات»، طی یک فرآیند علمی و با مشارکت و همکاری کارشناسان رسمی رشته کامپیوتر و فناوری اطلاعات و عضو کانون کارشناسان رسمی دادگستری تدوین و منتشر کرده است که طبق این سند، نرخ خدمات نسبت سال گذشته 47% افزایش یافته است.

علی آذرکار، دبیر کارگروه تعرفه در شرح تغییرات اعمال شده در نسخه یک این سند به اعمال آخرین اصلاحات مصوبات شورای عالی کار و هیئت وزیران در خصوص نرخ حقوق و دستمزد سال 1401، اصلاح ضرایب مربوط به نحوه محاسبه نفر-ساعت عناوین شغلی اشاره کرد.

او افزود: «تلاش کارگروه تعرفه بر این بوده که در همه اسناد تعرفه، منافع کارفرما و پیمانکار همزمان لحاظ شود تا از این طریق بتوان استفاده از این سند را در کل صنعت توسعه داد».

نسخه‌های جدید این سند طی سال جاری، با توجه به نظرات کارشناسی کمیسیون‌های سازمان، درخواست‌ها و بازخوردهای خبرگان، به‌روزسانی و ارائه خواهد شد. همچنین به منظور اصلاح و بهبود مستمر سند، از همه ذی‌نفعان درخواست می‌شود نظرات و پیشنهادهای خود را به پست الکترونیکی tariffs@irannsr.org ارسال کنند تا در تدوین نسخه‌های بعدی مد نظر قرار گیرد.

فایل نسخه یک سند تعرفه نرخ پایه خدمات فنی-تخصصی انفورماتیک در پیوست قابل دریافت است.

 

فرمت : pdf

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است

بازدید امروز : 39     بازدید کل : 48703

© 2024 تمام حقوق این سایت برای اتحادیه صنف فن آوران الکترونیک و رایانه شهرستان رشت محفوظ است | طراحی شده : شرکت مهیانت شمال